SIA Līvānu slimnīcā ir pieejams modernākais, jaunās paaudzes dāņu firmas Cortrium medicīniski sertificēts pierakstu holteris, kas veic augstas kvalitātes 3 kanālu EKG pierakstu, un nodrošina ātru un precīzu sirds aritmijas diagnostiku.

Nosaka aritmijas veidu, sirds ritma traucējumu epizožu biežumu un ilgumu.

Ar holtera monitorēšanas palīdzību ir iespējams noteikt arī sirds muskuļa išēmijas epizodes. Izmeklējums ieteicams pacientiem ar aizdomām par sirds ritma traucējumiem, vai citām sirds slimībām.

Asinsspiediena novērošana ar Holtera metodi palīdz ārstam noteikt gan sirdsdarbības ritma traucējumus, gan sirds muskuļa trofikas pārmaiņas un to cēloņus. Ar tās palīdzību ir iespējams precizēt aritmijas veidu, cik biežas ir ritma traucējumu epizodes un kāds ir to ilgums.

Metodi izmanto gan gados jauniem pacientiem, kam mēdz būt sūdzības par periodiski ātru pulsu, gan sportistiem, gan gados vecākiem pacientiem ar sirds slimību vēsturi.

Šis izmeklējums tiek izdarīts arī tad, ja pacientam mēdz būt galvas reiboņi, lēns pulss, mirgošana acu priekšā, vājums no rītiem vai pastiprināta nogurdinātība dienas laikā, ģīboņi, periodiskas vai pastāvīgas sāpes sirds apvidū, elpas trūkums, sirds pārsitieni fiziskas vai emocionālas slodzes laikā.

1 diena 25 EUR 2 dienas 40 EUR

Pieteikties izmeklējumam var darba dienās 10.00 – 12.00 pa tālruni 653 07602 (Reģistratūra).