SIA „Līvānu slimnīca” Aprūpes nodaļa šobrīd spēj piedāvāt saviem pacientiem 50 vietas. Aprūpes nodaļas pacientu (no 18 gadu vecuma) lielākā daļa ir gados veci iedzīvotāji, galvenokārt no Līvāniem un apkārtējiem novadiem. Bez tam nodaļa uzņem arī pacientus no citām reģionālām slimnīcām. Īpaši cieša sadarbība izveidojusies ar Jēkabpils un Daugavpils reģionālajām slimnīcām, no kurām Līvānos nonāk pacienti pēc akūta stāvokļa stabilizācijas vai hronisku slimību paasinājuma fāzē, lai turpinātu ārstēšanas kursa nepārtrauktību līgumā noteiktā termiņā.
Aprūpes nodaļā ārstēšanās ilgums ir līdz 10-14 dienām (ārstējošā ārsta kompetencē) un tā atrodas SIA Līvānu slimnīcas 3.stāva telpās. Lai varētu ārstēties Aprūpes nodaļā pacientam, ir jābūt nosūtījumam uz aprūpes nodaļu un uz ambulatorajiem izmeklējumiem (laboratorija, rentgens un citi izmeklējumi, kas saistīti ar saslimšanu) no ģimenes ārsta, ārsta speciālista vai uzņemšanas nodaļas dežurējošā ārsta.
Aprūpes nodaļā jāmaksā pacienta iemaksa par katru gultas dienu. Valsts nodaļas pacientiem ir noteikusi ierobežotu izmeklējumu skaitu un medikamentiem izlietojamo summu, tāpēc nepieciešamības gadījumā pacientam var tik piedāvāts veikt izmeklējumus par maksu un iegādāties nepieciešamos medikamentus. Medikamenti, kas tiek lietoti ilgstoši mājās, pacientiem jāņem līdzi uz nodaļu.
SIA “Līvānu slimnīca” personālam, savukārt, ir jau ilggadēja pieredze aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Slimnīcas profesionālais un zinošais ārstniecības personāls ikdienā rūpējas par to, lai grūtībās nonākušie pacienti un viņu tuvinieki saņemtu kvalitatīvu aprūpes pakalpojumu.