2013.gada 17.maijā SIA Līvānu slimnīcas Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas klienti devās ekskursijā pa Līvānu pilsētu. Jaukas emocijas vecāka gadagājuma cilvēkiem apmeklējot zirgu stalli „Kumeļsēta”, iespēja kontaktēties ar ar skaistajiem zirgiem, gūt informāciju, plānot par iespējām nākotnē sadarboties plašākā aspektā.

 

Liels prieks un gandarījums par stikla fabrikas izstādi Latgales mākslas un amatniecības centrā. Stikla fabrikas ekspozīcija pārsteidza ar savu gaumīgo un pārdomāto iekārtojumu, skaistās stikla vāzes un trauki, vislielāko interesi radīja iespēja mūsu klientiem atgriezties vēsturiskā laika periodā, paskatīties fotogrāfijas, atpazīt pazīstamus cilvēkus un iepazīties ar videomateriālu par Līvānu stikla fabrikas darbību. Liels paldies tiem cilvēkiem, kas izveidoja tik brīņisķīgu izstādi, kuru varēs apksatīt ne tikai Līvānu novada iedzīvotāji, bet arī mūsu pilsētas viesi. Mēs varam lepoties.

Liels paldies Līvānu novada domei par iespēju apskatīt Līvānu pilsētu, apmeklēt Latgales mākslas un amatniecības centru, jo mūsu klientiem iespēja doties ārpus iestādes ir liels un brīnišķigs piedzīvojums, kas radījas pozitīvas un jaukas emocijas.

Leave a Comment